Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 3 .. Przeanalizuj i z\interpretuj sny Raskolnikowa. Wskaż najbardziej charakterystyczne i znaczące cechy. Wykorzystaj następującą refleksję narratora powieści: „W stanach chorobliwych sny częstokroć odznaczają się niezwykłą plastyką, wyrazistością i nadzwyczajnym podobieństwem do rzeczywistości. Niekiedy powstaje obraz niesamowity, lecz otoczenie i cała sceneria bywają przy tym tak łudząco prawdopodobne, pełne szczegółów tak subtelnych, nieoczekiwanych [...]. Sny tego rodzaju, chorobliwe sny, zawsze są długo pamiętane i wywierają silne wrażenie na rozstrojonym już i podnieconym organizmie człowieka”.

Przeszłość i dziś 2. Podręcznik cz. 2 zadanie zadanie do „cały utwór: poetyka powieści” 3 . strona 136

Rozwiązanie

Raskolnikow, główny bohater powieści „Zbrodnia i kara” Fiodora Dostojewskiego, jest postacią niezwykle...

Rozwiązanie zadania w kategorii premium!

Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu

Wykup dostęp

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie
Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 1. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 10. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 11. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 12. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 13. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 14. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 15. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 16. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 17. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 18. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 19. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 2. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 3. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 4. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 5. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 6. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 7. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 8. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Bohaterowie” 9. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 1. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 2. Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 3 . Zadanie Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 4. Zadanie Zadanie do „Czytamy, analizujemy, interpretujemy: Fragment” 1. Zadanie Zadanie do „Czytamy, analizujemy, interpretujemy: Fragment” 2. Zadanie Zadanie do „Czytamy, analizujemy, interpretujemy: Fragment” 3. Zadanie Zadanie do „Czytamy, analizujemy, interpretujemy: Fragment” 4. Zadanie Zadanie do „Fragment” 5. Zadanie

Zadanie rozwiązane jakiś czas temu

To zadanie pochodzi ze strony 136 podręcznika 'Przeszłość i dziś 2. Podręcznik cz. 2' z przedmiotu Język polski i jest zadaniem nr Zadanie do „Cały utwór: Poetyka powieści” 3 . rozwiązanym w odpowiedzi.pl. Odpowiedź na to zadanie przygotował Weronika Misak

To zadanie zostało ocenione na

3.00

Oceń to zadanie

Ocen: Przeanalizuj i z\interpretuj sny Raskolnikowa. Wskaż najbardziej charakterystyczne i znaczące cechy. Wykorzystaj następującą refleksję narratora powieści: „W stanach chorobliwych sny częstokroć odznaczają się niezwykłą plastyką, wyrazistością i nadzwyczajnym podobieństwem do rzeczywistości. Niekiedy powstaje obraz niesamowity, lecz otoczenie i cała sceneria bywają przy tym tak łudząco prawdopodobne, pełne szczegółów tak subtelnych, nieoczekiwanych […]. Sny tego rodzaju, chorobliwe sny, zawsze są długo pamiętane i wywierają silne wrażenie na rozstrojonym już i podnieconym organizmie człowieka”.

Oceń
Aby, wykupić dostęp do rozwiązania zadaniania o treści 'Przeanalizuj i z\interpretuj sny Raskolnikowa. Wskaż najbardziej charakterystyczne i znaczące cechy. Wykorzystaj następującą refleksję narratora powieści: „W stanach chorobliwych sny częstokroć odznaczają się niezwykłą plastyką, wyrazistością i nadzwyczajnym podobieństwem do rzeczywistości. Niekiedy powstaje obraz niesamowity, lecz otoczenie i cała sceneria bywają przy tym tak łudząco prawdopodobne, pełne szczegółów tak subtelnych, nieoczekiwanych […]. Sny tego rodzaju, chorobliwe sny, zawsze są długo pamiętane i wywierają silne wrażenie na rozstrojonym już i podnieconym organizmie człowieka”.' przejdź tutaj.